GOG  
 
 

GOG Cup U-12 og U-14

 

 Invitation GOG-Cup2018

 

KAMPPROGRAM 2018 - 13-9-18

 

PRAKTISKE OPLYSNINGER - 4-9-18

 

BUS KØREPLAN - 4-9-18

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RESULTATER:

 

 

Lørdag 15. September

 

 

GOG-Arena                    Hal 1

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold 1

Hold 2

Resultat

8.00

1

U-14   DA

1

HEI

Stjernen

 32-16

9.00

2

U-14 DA

1

Ribe

Roskilde

 15-27

10.00

3

U-14   DA

2

Herning

Ringsted

 31-21

11.00

4

U-14 DA

3

FIF

AGF

 33-23

12.00

5

U-14 DA

1

Stjernen

Ribe

 25-26

13.00

6

U-14   DA

2

Herning

Silkeborg   Voel

 22-32

14.00

7

U-14   DA

3

FIF

GOG

 24-27

15.00

8

U-14 DA

1

HEI

Roskilde

 22-22

16.00

9

U-14   DA

2

Ringsted

Silkeborg   Voel

 10-18

17.00

10

U-14 DA

3

GOG

AGF

 30-17

 

 

GOG-Arena                    Hal 2

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold 1

Hold 2

Resultat

9.30

11

U-14 DB

1

Stenstrup

Stjernen 2

 19-19

10.30

12

U-14   DB

2

AGF 2

GOG   2

 14-29

11.30

13

U-14   DB

3

Stjernen 3

Køge

 21-23

12.30

14

U-14 DB

1

Stenstrup

Ringsted

 19-23

13.30

15

U-14   DB

2

AGF 2

FIF   2

 12-24

14.30

16

U-14   DB

3

GOG 3

Køge

 19-37

15.30

17

U-14 DB

1

Stjernen 2

Ringsted 2

 20-22

16.30

18

U-14 DB

2

GOG 2

FIF 2

 23-18

17.30

19

U-14   DB

3

GOG 3

Stjernen   3

 21-37

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Svendborg Idrætshal, Ryttervej

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold   2

Resultat

8.00

21

U-14 PA

1

Køge

Silkeborg Voel

 38-17

9.00

22

U-14   PA

2

Hammel

Helsingør

 18-22

10.00

23

U-14   PA

3

Ajax

GOG

 20-18

11.00

24

U-14 PA

1

Køge

Stjernen

 30-23

12.00

25

U-14   PA

2

Hammel

FIF

 21-22

13.00

26

U-14   PA

3

Ajax

Herning

 14-13

14.00

27

U-14 PA

1

Silkeborg Voel

Stjernen

 20-24

15.00

28

U-14   PA

2

FIF

Helsingør

 28-15

16.00

29

U-14   PA

3

GOG

Herning

 18-23

17.00

30 *

U-12 DB

2

Stjernen

Ringsted 2

 15-13

17.45

31   *

U-12   DB

2

AGF   2

GOG   3

 13-10

 

SG Hallen       v/Svendborg Idrætshal

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold   2

Resultat

8.00

32

U-12 DA

1

AGF

Maribo

 24-11

8.45

33

U-12 DA

1

Ringsted

Ribe

 21-20

9.30

34

U-12   DA

2

Faurskov

HEI

 26-13

10.15

35

U-12 DA

2

GOG

FIF

 25-13

11.00

36

U-12   DB

1

FIF   2

Faurskov

 15-19

11.45

37

U-12   DB

1

GOG   2

HEI   2

 20-16

12.30

38

U-12 DB

2

Stjernen

AGF

 11-16

13.15

39

U-12   DB

2

Ringsted   2

GOG   3

 10-11

14.00

40

U-12   DA

1

Ringsted

AGF

 18-11

14.45

41

U-12 DA

1

Ribe

Maribo

 21-22

15.30

42

U-12   DA

2

Faurskov

GOG

 20-16

16.15

43

U-12   DA

2

FIF

HEI

 23-13

17.00

44

U-12 DB

1

FIF 2

GOG 2

 14-21

17.45

45

U-12   DB

1

Faurskov

HEI   2

 22-11

 

Gymnasiehallen

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold   2

Resultat

8.00

46

U-12 PA

1

Ikast

GOG

 14-15

8.45

47

U-12   PA

1

Gødvad

Rødovre

 14-13

9.30

48

U-12   PA

2

Stjernen

Dybbøl

 24-15

10.15

49

U-12 PA

2

FIF

Ry

 14-15

11.00

50

U-12   PB

3

GOG   2

Rødovre

 18-9

11.45

51

U-12   PA

1

Ikast

Gødvad

 12-17

12.30

52

U-12 PA

1

GOG

Rødovre

 17-21

13.15

53

U-12   PB

1

FIF   2

Gødvad

 13-10

14.00

54

U-12   PB

2

GOG   2

Kerteminde

 15-7

14.45

55

U-12 PB

3

Faurskov

GOG 3

 15-4

15.30

56

U-12   PB

1

Gødvad

Stjernen

 19-18

16.15

57

U-12   PB

2

Tved

GOG 3

 18-9

17.00

58

U-12 PB

3

Rødovre

Kerteminde

 19-23

 

Midtbyhallen, Johs. Jørgensensvej

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold   2

Resultat

8.30

59

U-14 PB

1

Ringsted 2

GOG 2

 20-13

9.30

60

U-14   PB

2

Køge   2

FIF   2

 20-27

10.30

61

U-14   PB

2

AGF

Vestfyn

 33-8

11.30

62 

U-12   PB

1

FIF

Stjernen

 15-14

12.15

63

U-12 PB

2

Faurskov

Tved

 11-13

13.00

64

U-14   PB

1

Ringsted   2

Stjernen   2

 19-17

14.00

65

U-14   PB

2

Køge   2

Vestfyn

 23-14

15.00

66 *

U-12 PA

2

FIF

Stjernen

 29-15

15.45

67   *

U-12   PA

2

Ry

Dybbøl

 22-9

16.30

68

U-14   PB

2

AGF

FIF   2

 16-15

17.30

69

U-14 PB

1

GOG 2

Stjernen 2

 16-21

 

 

Søndag 16. september

 

GOG-Arena                           Hal 1

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold   2

Resultat

8.00

70

U-14   PA

 

Nr.   3 P. 1

Silkeborg

Nr.   3 P. 2

Hammel

 19-18

9.00

71

U-14 PA

 

Nr. 2 P. 1

Stjernen

Nr. 2 P. 2

Helsingør

 18-26

10.00

72

U-14   PA

 

Nr.   1 P. 1

Køge

Nr.   1 P. 2

FIF

 18-16

11.00

73

U-14   PA

 

Nr.   3 P. 1

Silkeborg

Nr.   3 P. 3

GOG

 21-20

12.00

74

U-14 PA

 

Nr. 2 P. 1

Stjernen

Nr. 2 P. 3

Herning

 15-21

13.00

75

U-14   PA

 

Nr.   1 P. 1

Køge

Nr.   1 P. 3

AJAX

 24-16

14.00

76

U-14   PA

 

Nr.   3 P. 2

Hammel

Nr.   3 P. 3

Herning

 14-19

15.00

77

U-14 PA

 

Nr. 2 P. 2

Helsingør

Nr. 2 P. 3

Herning

 kamp trukket

16.00

78

U-14   PA

 

Nr.   1 P. 2

FIF

Nr.   1 P. 3

AJAX

 22-21

 

GOG-Arena                           Hal 2

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold 2

Resultat

7.45

79

U-14 DA

1

HEI

Ribe

 24-25

8.45

80

U-14 DA

1

Stjernen

Roskilde

 21-30

9.45

81

U-14   DA

 

Nr. 3 P. 2

Ringsted

Nr. 3 P. 3

AGF

 34-22

10.45

82

U-14 DA

 

Nr. 2 P. 2

Herning

Nr. 2 P. 3

FIF

 26-23

11.45

83

U-14   DA

 

Nr. 1 P. 2

Silkeborg

Nr. 1 P. 3

GOG

 29-16

12.45

84

u-14   DA

 

No. 4 Pulje 1

Stjernen 

Taber kamp 81

AGF

 39-27

13.45

85

U-14 DA

 

Vinder kamp 81

TMS Ringsted

Vinder kamp 82

Herning

 

 21-26

14.45

86

U-14   DA

 

Nr. 3. pulje 1

HEI 

Taber kamp 82

FIF

 29-29

15.45

87

U-14 DA

3.- 4.

plads

Nr. 2 Pulje 1

Ribe

Taber kamp 83

GOG

 21-20

16.45

88

U-14 DA

Finale

Nr. 1 Pulje 1

Roskilde 

Vinder kamp 83

Silkeborg Voel

 25-22

 

 

 

Svendborg Idrætshal

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold 1

Hold   2

Resultat

8.00

89

U-14   DB

 

Nr. 3 pulje 1

Stenstrup

Nr.   3 pulje 2

Team Sydfyn

 22-27

9.00

90

U-14 DB

 

Nr. 2 pulje 1

Stjernen 2

Nr. 2 pulje 2

FIF

 24-19

10.00

91

U-14 DB

 

Nr. 1 pulje 1

TMS Ringsted

Nr. 1 pulje 2

GOG 2

 15-20

11.00

92

U-14   DB

 

Nr. 3 pulje 1

Stenstrup

Nr.   3 pulje 3
GOG 3 

 25-18

12.00

93

U-14 DB

 

Nr. 2 pulje 1

Stjernen 2

Nr. 2 pulje 3

Stjernen 

 24-20

13.00

94

U-14   DB

 

Nr. 1 pulje 1

TMS Ringsted

Nr.   1 pulje 3

Køge 

 17-23

14.00

95

U-14   DB

 

Nr. 3 pulje 2

Team Sydfyn

Nr.   3 pulje 3

GOG  3

 27-17

15.00

96

U-14 DB

 

Nr. 2 pulje 2

FIF

Nr. 2 pulje 3

Stjernen

 25-28

16.00

97

U-14   DB

 

Nr. 1 pulje 2

GOG 2

Nr.   1 pulje 3

Køge

 22-23

 

 

 

 

 

 

 

 

SG Hallen v/Svendborg Idrætshal

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold 1

Hold 2

Resultat

8.00

99

U-12 DA

1

Ringsted

Maribo

 18-9

8.45

100

U-12 DA

1

Ribe

AGF

 14-21

9.30

101

U-12 DA

2

GOG

HEI

 24-15

10.15

102

U-12 DA

2

FIF

Faurskov

 12-16

11.00

103

U-12 DA

 

Nr.   4 P. 1

Ribe

Nr.   4 P. 2

HEI

 22-14

11.45

104

U-12 DA

 

Nr. 3 P. 1

Maribo

Nr. 3 P. 2

FIF

 9-14

12.30

105

U-12 DA

3-4

Nr.   2 P. 1

AGF

Nr.   2 P. 2

GOG

 14-15

13.15

106

U-12 DA

Finale

Nr.   1 P. 1

Ringsted

Nr.   1 P. 2

Faurskov

 14-12

 

 

 

Gymnasiehallen

 

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold   2

Resultat

8.30

107

U-12 PA

1

Ikast

Rødovre

 11-17

9.15

108

U-12   PA

1

GOG

Gødvad

 11-23

10.00

109

U-12   PA

2

FIF

Dybbøl

 22-6

10.45

110

U-12 PA

2

Ry

Stjernen

 21-13

11.30

111

U-12   PA

 

Nr.   4 Pulje 1

Ikast

Nr.   4 Pulje 2

Dybbøl

 13-14

12.15

112

U-12 PA

 

Nr. 3 Pulje 1

GOG

Nr. 3 Pulje 2

Stjernen

 17-16

13.00

113

U-12 PA

3.- 4.

Nr. 2 Pulje 1

Rødovre

Nr. 2 Pulje 2

FIF

 17-21

13.45

114

U-12   PA

Finale

Nr.   1 Pulje 1

Gødvad

Nr.   1 Pulje 2

Ry

 16-12

 

 

 

Midtbyhallen

 

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold   1

Hold 2

Resultat

8.30

115

U-12 PB

 

Nr. 3 pulje 1

Stjernen

Nr. 3 Pulje 2

GOG 3

 20-9

9.15

116

U-12   PB

 

Nr.   2 pulje 1

Gødvad

Nr. 2 Pulje 2

Team Faurskov

 12-13

10.00

117

U-12   PB

 

Nr.   1 pulje 1

FIF

Nr. 1 Pulje 2

Tved

 12-9

10.45

118

U-12   PB

 

Nr. 3 pulje 1

Stjernen

Nr. 3 Pulje 3

Rødovre

 24-9

11.30

119

U-12 PB

 

Nr.   2 pulje 1

Gødvad

Nr. 2 Pulje 3

Kerteminde

 17-9

12.15

120

U-12   PB

 

Nr.   1 pulje 1

FIF

Nr. 1 Pulje 3

GOG 2

9-7

13.00

121

U-12   PB

 

Nr. 3 Pulje 2

GOG 3

Nr. 3 Pulje 3

Rødovre

 21-14

13.45

122

U-12 PB

 

Nr. 2 Pulje 2

Team Faurskov

Nr. 2 Pulje 3

Kerteminde

 8-8

14.30

123

U-12   PB

 

Nr. 1 Pulje 2

Tved

Nr. 1 Pulje 3

GOG 2

 8-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvedhallen

 

 

 

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold         1

Hold 2  

Resultat

8.00

124

U-14 PB

2

Køge 2

AGF

 9-21

9.00

125

U-14   PB

2

FIF 2

Vestfyn

 26-15

10.00

126

U-14 PB

Eur. Cup    

Nr. 1 Pulje 1

TMS Ringsted  

Nr. 2 Pulje 1

Stjernen       

 27-11

11.00

127

U-14   PB

 

Nr. 3 Pulje 1

GOG

Nr. 4 pulje 2

Vestfyn

 17-18

12.00

128

U-14 PB

 

Nr. 2 Pulje 1

TK 126

Stjernen

Nr. 2 pulje 2

FIF

 5-34

13.00

129

U-14   PB

 

Nr. 3 pulje 1

GOG

Nr. 3 pulje 2

Køge

 14-25

14.00

130

U-14   PB

 

 

Nr. 1 pulje 1

vinder k. 126 

TMS Ringsted

Nr. 1 pulje 2

AGF

 12-18

 

 

 

 

 

Skåruphallen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamptid

Kampnr.

Række

Pulje

Hold 1

Hold 2

Resultat

9.00

131

U-12 DB

1

FIF 2

HEI 2

 14-10

9.45

132

U-12 DB

1

Faurskov  2

GOG 2

 13-22

10.30

133

U-12 DB

2

Stjernen 1

GOG   3

 19-8

11.15

134

U-12 DB

2

AGF 2

Ringsted 2

 21-10

12.00

135

U-12 DB

 

Nr. 4 Pulje 1

HEI

Nr. 4 Pulje 2

Ringsted

 11-19

12.45

136

U-12 DB

 

Nr. 3 Pulje 1

FIF

Nr. 3 Pulje 2

GOG 2

 16-12

13.30

137

U-12 DB

3-4

Nr. 2 Pulje 1

Faurskov

Nr. 2 Pulje 2

Stjernen 2

 16-15

14.15

138

U-12             DB

Finale    

Nr. 1 Pulje 1

GOG

Nr. 1 Pulje 2

AGF 2

 15-8

 

 

 

  

 

 

 

 
Fotoarkiv
13.jpg
DSC_1634.jpg
DSC_3541.jpg
DSC_1374.jpg
64.jpg
DSC_1375.jpg
DSC_1310.jpg
DSC_1957.jpg
DSC_1858.jpg
DSC_1901.jpg
DSC_1345.jpg
12.jpg
DSC_1328.jpg
50.jpg
DSC_3619.jpg
DSC_1972.jpg
DSC_2470.jpg
DSC_1629.jpg
DSC_1964.jpg
62.jpg
DSC_1607.jpg
DSC_1564.jpg
DSC_1860.jpg
DSC_1566.jpg
DSC_3654.jpg
DSC_3585.jpg
24.jpg
DSC_1911.jpg
DSC_1311.jpg
DSC_1298.jpg
DSC_1601.jpg
DSC_1329.jpg
DSC_2543.jpg
DSC_1872.jpg
DSC_2628.jpg
60.jpg
20.jpg
DSC_1322.jpg
DSC_1889.jpg
DSC_1436_2.jpg
DSC_1359.jpg
DSC_1633.jpg
DSC_1430.jpg
22.jpg
53.jpg
DSC_1606.jpg
DSC_1372.jpg
DSC_1297.jpg
14.jpg
DSC_1962.jpg
DSC_1424.jpg
DSC_1890.jpg
DSC_1420.jpg
DSC_1982.jpg
DSC_3595.jpg
DSC_2501.jpg
70.jpg
DSC_1293.jpg
37.jpg
DSC_1327.jpg
DSC_1323.jpg
DSC_1576.jpg
DSC_1350.jpg
DSC_1966.jpg
DSC_1419_2.jpg
DSC_1975.jpg
7.jpg
DSC_1426.jpg
38.jpg
DSC_1429.jpg
DSC_1603.jpg
DSC_2630.jpg
DSC_1397.jpg
DSC_3528.jpg
DSC_1395.jpg
56.jpg
DSC_3551.jpg
DSC_1582.jpg
DSC_1379.jpg
DSC_1432_2.jpg
DSC_1343.jpg
DSC_1878.jpg
DSC_1319.jpg
DSC_1936.jpg
18.jpg
DSC_5181.jpg
Forside-1.jpg
DSC_1604.jpg
DSC_1363.jpg
DSC_1649.jpg
DSC_1425.jpg
DSC_1432.jpg
21.jpg
DSC_1389.jpg
DSC_3647.jpg
5.jpg
DSC_1299.jpg
DSC_1913.jpg
26.jpg
DSC_1619.jpg
DSC_3613.jpg
3.jpg
DSC_1346.jpg
DSC_1574.jpg
DSC_1309.jpg
DSC_1429_2.jpg
DSC_1313.jpg
DSC_1552.jpg
DSC_1378.jpg
DSC_1861 (1).jpg
DSC_1625.jpg
DSC_1425_2.jpg
DSC_1612.jpg
DSC_3521.jpg
27.jpg
DSC_1885.jpg
DSC_1973.jpg
DSC_1430_2.jpg
DSC_1898.jpg
DSC_1415.jpg
DSC_1338.jpg
DSC_3652.jpg
DSC_1369.jpg
DSC_1434_2.jpg
17.jpg
DSC_1337.jpg
66.jpg
6.jpg
DSC_3915.jpg
DSC_1347.jpg
DSC_1303.jpg
DSC_3628.jpg
DSC_1361.jpg
DSC_1952.jpg
DSC_1342.jpg
DSC_3635.jpg
DSC_1296.jpg
DSC_1904.jpg
DSC_1422.jpg
DSC_5221.jpg
DSC_1399.jpg
25.jpg
DSC_1881.jpg
DSC_1316.jpg
DSC_1420_2.jpg
DSC_1385.jpg
DSC_1304.jpg
DSC_1623.jpg
DSC_1339.jpg
DSC_1580.jpg
DSC_1321.jpg
DSC_5160.jpg
DSC_1978.jpg
DSC_1958.jpg
DSC_1398.jpg
DSC_1863.jpg
DSC_1301.jpg
DSC_1600.jpg
61.jpg
DSC_3661.jpg
DSC_1403.jpg
DSC_2459.jpg
DSC_1433_2.jpg
DSC_1554.jpg
52.jpg
DSC_1876.jpg
DSC_2447.jpg
DSC_1864.jpg
DSC_1408.jpg
DSC_1383.jpg
DSC_1925.jpg
DSC_1861.jpg
DSC_1871.jpg
DSC_3662.jpg
DSC_1866.jpg
51.jpg
DSC_1349.jpg
DSC_1892.jpg
DSC_1411.jpg
DSC_1856.jpg
59.jpg
DSC_3539.jpg
10.jpg
DSC_1387.jpg
DSC_1415_2.jpg
DSC_3920.jpg
DSC_1396.jpg
67.jpg
32.jpg
DSC_1630.jpg
DSC_1394.jpg
Forside-2.jpg
DSC_1855.jpg
DSC_1352.jpg
DSC_1909.jpg
DSC_1869.jpg
DSC_1332.jpg
DSC_1409.jpg
DSC_1907.jpg
1.jpg
DSC_1431_2.jpg
DSC_1433.jpg
DSC_1314.jpg
DSC_1609.jpg
23.jpg
DSC_1955.jpg
DSC_1891.jpg
DSC_1611.jpg
DSC_1391.jpg
DSC_3593.jpg
DSC_2603.jpg
15.jpg
DSC_5224.jpg
DSC_1971.jpg
DSC_1414.jpg
31.jpg
DSC_1602.jpg
DSC_1353.jpg
DSC_2492.jpg
36.jpg
DSC_1368.jpg
DSC_3607.jpg
DSC_3666.jpg
DSC_2587.jpg
30.jpg
DSC_1563.jpg
DSC_3932.jpg
DSC_1895.jpg
28.jpg
DSC_1402.jpg
DSC_1333.jpg
DSC_1366.jpg
DSC_2562.jpg
DSC_3927.jpg
DSC_1886.jpg
DSC_1351.jpg
DSC_1882.jpg
DSC_1390.jpg
DSC_1575.jpg
DSC_1358.jpg
DSC_3918.jpg
DSC_1862.jpg
2.jpg
40.jpg
58.jpg
DSC_5161.jpg
DSC_3642.jpg
DSC_2527.jpg
DSC_1424_2.jpg
DSC_3919.jpg
DSC_1567.jpg
DSC_1627.jpg
DSC_1406.jpg
93.jpg
57.jpg
DSC_3574.jpg
DSC_1550.jpg
DSC_2593.jpg
DSC_3926.jpg
DSC_1407.jpg
DSC_3660.jpg
DSC_1854.jpg
DSC_1324.jpg
DSC_1427_2.jpg
29.jpg
DSC_3640.jpg
DSC_3665.jpg
DSC_1621.jpg
DSC_1880.jpg
DSC_2627.jpg
DSC_5159.jpg
DSC_3655.jpg
19.jpg
DSC_1877.jpg
DSC_1367.jpg
DSC_1422_2.jpg
39.jpg
54.jpg
DSC_1618.jpg
DSC_1930.jpg
33.jpg
DSC_1386.jpg
DSC_1969.jpg
DSC_3924.jpg
DSC_1857.jpg
DSC_3626.jpg
DSC_2549.jpg
55.jpg
DSC_1893.jpg
DSC_1610.jpg
DSC_1364.jpg
DSC_1868.jpg
34.jpg
DSC_3667.jpg
DSC_1631.jpg
DSC_1434.jpg
DSC_1579.jpg
DSC_1981.jpg
DSC_1436.jpg
DSC_1373.jpg
68.jpg
DSC_1354.jpg
63.jpg
DSC_1360.jpg
DSC_1419.jpg
16.jpg
DSC_1356.jpg
DSC_1935.jpg
DSC_1932.jpg
DSC_1565.jpg
DSC_1426_2.jpg
DSC_5217.jpg
DSC_1968.jpg
DSC_1888.jpg
DSC_1307.jpg
DSC_1330.jpg
DSC_1344.jpg
DSC_1335.jpg
DSC_1896.jpg
DSC_1340.jpg
DSC_1915.jpg
DSC_1614.jpg
DSC_1377.jpg
DSC_1956.jpg
65.jpg
DSC_1573.jpg
DSC_1384.jpg
DSC_1599.jpg
DSC_1404.jpg
DSC_3921.jpg
11.jpg
DSC_1371.jpg
DSC_1355.jpg
DSC_1315.jpg
DSC_1557.jpg
69.jpg
DSC_3563.jpg
DSC_3663.jpg
DSC_2574.jpg
DSC_1427.jpg
41.jpg
DSC_1976.jpg
DSC_3623.jpg
35.jpg
DSC_1873.jpg
DSC_1628.jpg
DSC_1903.jpg
DSC_1578.jpg
DSC_1320.jpg
DSC_1897.jpg
4.jpg
DSC_3930.jpg
DSC_1887.jpg
DSC_1341.jpg
DSC_1431.jpg
 
Nyt fra dameafdelingen
 
Støt GOG Håndbold
 
Klubsponsorer
     
 
 
OM GOG Hurtige genveje Holdene Kontakt Udvalgte sider

 



 GOG Håndbold


 
 
GOG Sport A/S Stærkærvej 1 5884 Gudme Tel:  62 25 21 35 Fax: 62 25 21 24 Uptime-IT Svendborg